czyli mania czytania i inne takie
Blog > Komentarze do wpisu
Tajemnica Edith - na podst. powieści Louisy May Alcott
 

Miałam wielką przyjemność obejrzeć go wczoraj, zupełnym przypadkiem. Na kanale "Puls" wieczorami są bloki bajek dla dzieci, właśnie się skończyły i już, już łapałam za pilota, żeby przełączyć na coś innego, gdy nagle pojawił się piękny obraz wiejskiej posiadłości, w takich barwach i światłach, jakie lubię oglądać, a do tego napis - "na podst. powieści Louisy May Alcott - The Inheritance". Pomyślałam sobie - "Małe kobietki" bardzo lubię, innych nie znam, więc chętnie popatrzę. I nie żałuję ani minuty! A notka dzisiejsza ma Was zachęcić do obejrzenia tego filmu, bo ... będzie go można zobaczyć już jutro o 17.30 na TV Puls :)

Będzie króciutko - jest wielka miłość, są kostiumy, a więc to, co tygrysy lubią najbardziej :) Do tego piękne widoki, piękne wnętrza, piękne stroje dam, miłe, nieopatrzone twarze. Jest piękna biedna dziewczyna, jest przystojny kawaler, jest dwulicowa intrygantka, jest w końcu i tajemnica.

Do filmu zachęcam głównie miłośniczki kostiumowych ekranizacji BBC - Amerykanie też nie mają się czego wstydzić! I chociaż historyjka naiwna, to przecież wiemy, że nie o to w tych filmach chodzi :)

Na zachętę dwa zdjęcia:
sobota, 31 lipca 2010, maniaczytania
Tagi: Alcott

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/07/31 17:03:01
jutro, to znaczy w niedziele, czy dziś, lece sprawdzać, uwielbiam kostiumowe. A ogladalas Sage rodu Forsythów na Style?
-
2010/07/31 17:09:51
znalazłam, mam już w przypominaczu na komórce. Nie przegapię, dzięki za cynk, ja puls nigdy nie ogladam.
-
2010/07/31 20:11:38
Kasiu - ja też rzadko Puls oglądam, a wczoraj moje dziecko pierwszy raz na tym kanale bajki oglądało - niezły przypadek, co? :)
A co do kostiumowych to ja też je kocham :) Zresztą są u mnie chyba ze dwie recenzje z takiej serii płyt. A Sagę próbuję oglądać, ale ciągle zapominam kiedy ona jest i trafiam na jakieś fragmenty, muszę kiedyś na spokojnie spróbować z onet- vod, czy jakoś tak.
Spis moli