czyli mania czytania i inne takie
Blog > Komentarze do wpisu
Wyniki konkursu
Bardzo się cieszę, że nadeszło całkiem sporo odpowiedzi - dziękuję wszystkim za udział :)

A teraz wyniki i prawidłowe odpowiedzi:

- akcja książki "Historia miłości" toczy się głównie w Nowym Jorku, a wyspa, na którą przybywali wszyscy emigrujący do USA to wyspa Ellis; prawie wszystkie osoby, które odpowiedziały na to pytanie udzieliły poprawnej odpowiedzi, w związku z tym nagroda powędruje do szóstej osoby (dlaczego szóstej? ponieważ pierwszy wpis na moim blogu miał miejsce 4.10.2008 - a to numerologiczna szóstka) - Izabelli K.

- z pytaniem drugim był większy problem, bo i chyba nie do końca dobrze zostałam zrozumiana, ale, co mnie zdziwiło, o "Powrót do domu" postanowiło zawalczyć prawie dwa razy więcej osób :) Prawidłowa odpowiedź? Hmm, ponieważ chodziło mi ogólnie o ostatnią wojnę w byłej Jugosławii (chociaż pewnie sama trochę zmyliłam tą Bośnią i Hercegowiną), odpowiedź brzmi - wojna rozpoczęła się od ogłoszenia przez Chorwację niepodległości w 1991 roku. Jedyną osobą, która podała dobrą odpowiedź jest Cezary G.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział. W kwestii odpowiedzi na drugie pytanie taka sobie refleksja, że chyba bardzo młodzi ludzie do mnie napisali (ja to pamiętam) :) ale to w sumie dobrze! Polecam przy okazji bardzo ciekawy i robiący duże wrażenie film "Rezolucja 819" o dochodzeniu w sprawie zbrodni w Srebrenicy.

Laureatom gratuluję i proszę o przesłanie adresów do wysyłki nagród na mojego maila gazetowego.

DZIĘKUJĘ! I oczywiście zapraszam za rok (mam nadzieję!)!!!
piątek, 22 października 2010, maniaczytania

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/10/23 18:36:21
Bardzo się cieszę, bo to moja pierwsza wygrana blogowa (ta-dam!!!!)
Troszkę rzeczywiście zmyłkowe było to pytanie o wojnę, ale wiek nie ma tu specjalnego znaczenia, pewnei i tak wszyscy skorzystali z google.:)
-
2010/10/23 21:08:06
Iza - tak, wyraźnie po odpowiedziach było widać, że pomagali wujek Google i ciocia Wiki. I dlatego wygrał Czarek, jego wypowiedź odbiegała od reszty :)
Mam nadzieję, że trafią Ci się kolejne nagrody :)
Spis moli