czyli mania czytania i inne takie
Blog > Komentarze do wpisu
30 dni z książkami - dzień 30
Dzień Trzydziesty - Autor, którego wszystkie książki czytasz

Czas już najwyższy na ostatni wpis z wyzwania 30-dniowego, ale w tym przypadku nie ograniczę się do tylko jednego autora.

W czasach szkolno-licealnych namiętnie czytywałam Lucy Maud Montgomery i Małgorzatę Musierowicz, mam prawie wszystkie ich książki. No właśnie - prawie, co oznacza, że na pewno, jak mi się coś trafi, to w ciemno biorę i czytam :)

Z autorów, których poznałam / poznaję już teraz, niespodzianką chyba nie będzie, jak wymienię Carlosa Ruiza Zafona ;)

Uff, udało mi się skończyć wyzwanie, co prawda nie w równo 30 dni, tylko trochę dłużej. A ponieważ było to bardzo ciekawe doświadczenie, zamierzam "podpiąć" z boku stronę z podsumowaniem, ... jak nabiorę trochę więcej chęci ;)
sobota, 04 sierpnia 2012, maniaczytania

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: guciamal, *.rev.pro-internet.pl
2012/08/07 23:03:13
Jakoś przeoczyłam dzień trzydziesty. Przeczytałam prawie wszystkie książki Whortona (poza Franky Furbo i Ptasiek), chyba wszystkie Segala, a teraz chciałabym przeczytać wszystkie Hugo i Zoli :)
-
2012/08/09 20:09:29
A ja nie wiem, jak mogłam przeoczyć wpisanie tam Johna Steinbecka - bardzo chciałabym przeczytać wszystko, co napisał! A wymienionych przez Ciebie autorów, wstyd przyznać, nie przeczytałam chyba nawet jednej książki, chociaż nie, "Love Story" czytałam :) Ale miałam kiedyś taki plan, żeby całego Zolę przeczytać (bo "Nany" nie dałam rady po jakiejś 1/3, ale zaczęłam kiedyś "Wszystko dla pań" i to już podobało mi się dużo bardziej, tylko musiałam oddać :( )
Spis moli