czyli mania czytania i inne takie
Blog > Komentarze do wpisu
Urodziny i konkurs :)

Jak obiecałam, tak robię :)

W październiku 'stuknęło' mi osiem blogowych lat. Osiem lat w książkowej blogosferze. Pamiętam, jak raczkowała, jak podziwiałam tych, którzy już w niej byli wydając się nieźle zadomowionymi. Wielu z nich wciąż jest i aktywnie działa, ale wielu przez te lata niestety poznikało. Chyba ich jednak trochę rozumiem, też od jakiegoś czasu przeżywam 'wypalenie'. Wszystko jest szybsze, nabiera tempa, nie ma czasu czytać długich wpisów, a co dopiero pisać ;) Coraz więcej blogów, coraz więcej aktywności na Facebooku, Instagramie, itp. Przyznam uczciwie, że na Facebooku jestem bardziej aktywna książkowo niż tu ;) Coś tam dorzucam na 'fanpejdża', na dwa dodatkowe dla dwóch wyzwań, biorę udział w grupach książkowych.

Ale jednak wciąż trochę tęsknię, w myślach po każdej przeczytanej książce układam jej recenzję, tylko jakoś tak brakuje, nie, chyba nawet nie czasu, co jakiegoś takiego zmotywowania, znalezienia tego jednego momentu. Chyba muszę zacząć pracować nad organizacją zajęć i czasu i wygospodarować sobie na sztywno czas dla bloga ;)

Tak czy owak, nie wiem, jak będzie - ale za to,co do tej pory - pięknie przy tej okazji dziękuję Wam wszystkim. Tym, którzy zaglądają, którzy czytają, którzy komentują - DZIĘKUJĘ, że JESTEŚCIE!

A teraz czas przejść do przyjemniejszych rzeczy ;) Najpierw pewna tradycja - w moje urodziny blogowe to ja wręczam prezenty - tegoroczną nagrodę Maniiczytania, którą jest książka - niespodzianka, otrzymuje Agnieszka, z bloga Książkowo, za to, że jest obecna w moim blogowym i realnym życiu - dzięki :)

A teraz - Konkurs!

Jak pisałam wcześniej - nagrody są dwie, nagrodzone zostaną więc dwie osoby :)

A teraz konkursowe zadanie:

Proszę o polecenie mi książki. Książki z określonym jednak motywem. Jakim? To dodatkowy haczyk ;)

Motyw ten związany jest z wydarzeniem, które będzie miało miejsce w najbliższych dniach, ale także z tytułem i trochę tym, co w środku, powieści, którą uznałam za najlepszą z przeczytanych w ubiegłym roku. Najciekawsze polecenia dostaną nagrody.

Polecanki można umieszczać w komentarzach, można przesłać na maila - maniaczytania@gazeta.pl , można też napisać na 'fanpejdżu' na FB. Zapraszam - czekam do następnej soboty do północy (czyli do końca 19.11.), a wyniki ogłoszę w niedzielę 20.11.

 nosmksdjl

 

Zasady konkursu

  1. Organizatorem konkursu jestem ja, czyli Maniaczytania.
  2. Nagrodą w konkursie są książki: "Nic oprócz strachu" Magdaleny Knedler oraz "Sztokholm Delete" Jensa Lapidusa.
  3. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać mailem na adres: maniaczytania@gazeta.pl, zostawiać w komentarzach pod wpisem konkursowym lub na profilu "Maniaczytania" na FB do 19 listopada do godz. 24.00
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 listopada.
  5. Zwycięzcy konkursu będą mieli 5 dni od momentu ogłoszenia wyników na podanie adresu do wysyłki nagrody.

 

niedziela, 13 listopada 2016, maniaczytania

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2016/11/13 13:22:00
O rajuuuu, jak mi miło, dziękuję bardzo! :*

To wypalenie bardzo dobrze rozumiem, sama się z nim borykam. Wczoraj odkryłam, że w październiku napisałam 3 wpisy, a we wrześniu tylko jeden! O dobrze mi z tym, i źle :/ Blogowa ambiwalencja ;) Życzę więc czasu i natchnienia do kolejnych blogowych lat!
-
2016/11/17 11:38:12
spóźnione gratulacje i pani prezes, melduję wykonanie zadania :P
-
2016/11/20 16:54:52
Enga - to ja dziękuję ;) A z tym wypaleniem - no właśnie, jak to przemóc i czy z tym walczyć - oto jest pytanie ;)

Chiaro76 - dziękuję za gratulacje i udział w konkursie :)
Spis moli