czyli mania czytania i inne takie
sobota, 30 marca 2013
Wesołych Świąt!
Wszystkim stałym czytelnikom, ale także tym, co tylko zaglądają od czasu do czasu, a nawet tym, którzy zajrzą tu raz przypadkiem chciałabym życzyć spokojnych, pełnych radości i dobrych emocji świąt Wielkiej Nocy, świątecznych spotkań z ludźmi, których lubicie, a także mokrego Dyngusa (oczywiście w granicach rozsądku;) ) i ... hojnego Zajączka (wiem, wiem, to nie nasz obyczaj, a raczej importowany, ale dla mnie każda okazja do obdarowania kogoś jest dobra) !!! Dobrych Świąt!


P.S. a po świętach i 'dzisiejszonocnej' zmianie czasu, mam nadzieję, że słońce i więcej światła dodadzą mi więcej energii, czasu i chęci do pisania na blogu - a do opisania mam całe mnóstwo już książek, kilka filmów,  o których warto wspomnieć i kilka zaległych zabaw blogowych, w których chciałam wziąć udział :)
poniedziałek, 24 grudnia 2012
Wesołych Świąt!
Wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom mojego bloga życzę zdrowych, pogodnych, spędzonych w miłej atmosferze świąt Bożego Narodzenia, dużo prezentów pod choinką i pyszności na wigilijnych stołach!P.S. nie zapomniałam o blogu, ale grudzień zawsze był dla mnie najbardziej 'zakręconym' i zaganianym miesiącem (choć również ulubionym), a na dodatek jeszcze się rozchorowałam i od piątku próbuję postawić się jakoś na nogi. Ale już niedługo mam nadzieję nadrobić zaległości (chyba z 10 książek do opisania czeka!)
poniedziałek, 03 grudnia 2012
Specjalny kalendarz adwentowy
Nadszedł czas oczekiwania na Boże Narodzenie. W tym roku postanowiłam wprowadzić na blogu wyzwaniowym "Znalezione pod choinką" (przy okazji zapraszam do współtworzenia) nową tradycję - kalendarz adwentowy. Codziennie pojawiać się w nim będą ciekawostki związane z symbolami, zwyczajami i obrzędami świątecznymi, a także informacje o grudniowych świętych.

Zapraszam do śledzenia tutaj!

sobota, 24 grudnia 2011
Wesołych Świąt!
Kochanym Czytelniczkom i Czytelnikom mojego bloga, tym komentującym i tym tylko zaglądającym, wszystkim Wam życzę cudownych, ciepłych, spędzonych w miłej atmosferze świąt Bożego Narodzenia, wielu wyczekanych, wymarzonych prezentów pod choinką (ktokolwiek je u Was przynosi ;) ) i pyszności na wigilijnych stołach!

sobota, 23 kwietnia 2011
Wesołych Świąt!
Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkim, którzy odwiedzają moje skromne miejsce w sieci ślę gorącą moc życzeń - niech te święta Wielkanocne będą dla każdego takie,  o jakich marzy - spokojne, pogodne, z rodziną w domu lub gdzieś daleko na świątecznym "wyjeździe", aby świąteczne jedzenie było pyszne,  Wielkanocny Zajączek hojny, a Śmigus Dyngus mokry (choć nie w pogodzie)!
 
1 , 2 , 3
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zakładki:
0. Email
0. Wyzwania prowadzone przeze mnie
1a. Przeczytane
1b. 2012
1c. 2011
1g. Książkowe - blogi
1h. Książkowe - różne
2a. Stosikowe losowanie u Anny
2b. Wyzwanie - Projekt Nobliści
2c. Rosja w literaturze
2d. Francuska Kawiarenka Literacka
2e. Wyzwanie - Od zmierzchu do świtu
2f. Wyzwanie - Nagrody literackie
2g. Wyzwanie - Bracie, siostro, rodzino
2h. Wyzwanie - Amerykańskie Południe w literaturze
2i. Wyzwanie - Kraje nordyckie
2j. Wyzwanie - Literatura na peryferiach
2k. Wyzwanie - Kolorowe czytanie
2l. Wyzwanie - Podróże w czasie
Czas wolny
Domowe inspiracje
Filmy
Przepisy różne, osobiście przeze mnie wypróbowane
Ulubione
Ze szczególną rekomendacją
Tagi
Spis moli